Menu

Gems and the City

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gems and the City

Automat Gems and the City Online Zdarma Gems and the City je jednoduchým výherním automatem zdarma nabízející spoustu zábavy. Jedná se zároveň i o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů na trhu. Tato automatová hra je produktem dílny vývojářské společnosti Games OS. Grafická stránka a animace jsou dobré, ale ne tak okázalé, jako jsme od některých jejích moderních výherních automatů zdarma zvyklí. To nicméně nijak neovlivňuje celkovou kvalitu tohoto automat a ze všech pohledů se jedná o tu nejkvalitnější zábavu určenou pro hráče všech úrovní. Na první pohled je ale tento výherní automat spíše pro ženy. Mimo několika sexy dívek totiž obsahuje dívčí barvy i předměty.

Automat Gems and the City Online Zdarma

 

Když se nad tím ale zamyslíte, tak se jedná o skvělou prezentaci, která vaše herní zážitky jen a jen vylepší. Jak jsem již zmínil, tento výherní automat patří mezi klasické typy automatů. Hráči se zde řídí pouze párem jednoduchých pravidel a k dispozici mají 5 válců se 30 výherními liniemi. Počet aktivovaných výherních linií na každé kolo se může pohybovat od 1 do 30 a hodnota sázky se pohybuje od 0,2 do 2 mincí. Dokonce i ta nejvyšší sázka tak zde nepřesáhne 60 mincí, a to je také znakem pro jednoduchý výherní automat, který je vhodný pro opravdu pro všechny hráče, včetně začátečníků. V tomto výherním automatu zdarma jsou ale dostupné i moderní funkce. Například můžete narazit na wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma, kterých může být až 15. Mimo to je zde ale i bonusová hra, kterou aktivujete symbolem diamantu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti