Menu

Fun Zoo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fun Zoo

Automat Fun Zoo Online ZdarmaVýherní automat Fun Zoo je definitivně mnohem lepší způsob zábavy než návštěva opravdové zoo. V tomto výherním automatu zdarma můžete nejen pozorovat jednotlivá zvířata, ale navíc také můžete vyhrát opravdu úžasné peněžní výhry. Výherní automat Fun Zoo pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal. Stejně jako i všechny ostatní výherní automaty od této společnosti se Fun Zoo vyznačuje velmi kvalitní grafickou stránkou, atraktivními animacemi a skvělým doprovodným soundtrackem.

Automat Fun Zoo Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu budete moci narazit na spoustu zvířecích symbolů. Jejich vzhled je kreslený a mimo výher vám přinesou i spoustu zábavy. Narazit budete nicméně moci i na symboly písmen a čísel, což je u výherních automatů společnosti SGS Universal velmi typické. Písmena a čísla v tomto výherním automatu zastupují symboly s nižší hodnotou a tematicky laděné symboly jsou symboly s vyšší hodnotou.

Srandovně vypadající želva je wild symbolem tohoto výherního automatu zdarma. Tento symbol může nahradit chybějící symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Mimo to vám wild symbol vyplatí i individuální výhru, která může mít hodnotu až 5000 mincí při každém zatočení. Dalším speciálním symbolem je scatter symbol, který v tomto výherním automatu zdarma aktivuje bonusové spiny zdarma. Scatter symbol vám stejně jako wild symbol nabídne individuální výhru v maximální hodnotě 20 000 mincí. Spiny zdarma jsou většinou mnohem štědřejší než hlavní hra a výhru získáte téměř při každém kole. Všechny zmíněné výhry platí při hraní s maximální sázkou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti