Menu

Freaky Gym

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Freaky Gym

Automat Freaky Gym Online Zdarma Freaky Gym je jedním z těch nejzábavnějších výherních automatů zdarma, který jsem kdy hrál. Zároveň ale jde i o jeden z těch nejlépe navržených výherních automatů zdarma na trhu. Jeho grafická stránka a animace jsou suprové a definitivně patří mezi ty nejkvalitnější. Tento automat tak má tu schopnost získat pozornost všech hráčů už když se na automat jenom podívají. Téma tohoto výherního automatu zdarma je také velmi zajímavé. Hra vypráví o různých tělocvičnách, kde cvičí opravdu zábavná stvoření. Nedivil bych se, kdyby vás tato tělocvična zlákala ke cvičení, ale mimo toho vám nabídne i závratně vysoké peněžní částky.

Automat Freaky Gym Online Zdarma

 

Samozřejmě že se jedná o pokročilý výherní automat, alespoň ve srovnání s ostatními automaty zdarma, který vývojářská společnost Games OS má v nabídce. Tato společnost většinou vytváří výherní automaty pro drobné a střední sázkaře, ale tento výherní automat je skvělou příležitostí i pro vysoké sázkaře. Rozsah sázek je totiž velmi široký a pohybuje se od 0,5 do 120 mincí na každé zatočení. Výhry, které automat nabízí, jsou také skvělé. Každý symbol tohoto výherního automatu zdarma vám nabídne různou hodnotu výher. Tou nejvyšší výhrou je 3000 mincí a pro její získání musíte hrát s tou nejvyšší možnou sázkou. Formát tohoto výherního automatu zdarma je standardní a má 5 válců. Výherních linií je celkem 30 a před každým zatočením můžete aktivovat od 1 do 30 linií. Platí ale, že čím více aktivních výherních linií, tím častější výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti