Menu

Freaky Cars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Freaky Cars

Automat Freaky Cars Online Zdarma Freaky Cars je jednoduše jedním z těch nejvíce okouzlujících výherních automatů zdarma, které jsou dostupné na trhu. Na téma aut už existuje spousta výherních automatů zdarma, ale tento není pouze běžným tematickým výherním automatem zdarma. Na tomto automatu se totiž vývojářský tým společnosti Games OS pořádně vyřádil a díky své kreativitě vytvořili speciální sadu podivných, živých a vzrušujících symbolů. Co se týče grafické stránky, jedná se o nádherný výherní automat online zdarma. Ne pouze grafická stránka, ale i animace a zvukové efekty jsou na té nejvyšší úrovni a nedají se naprosto s ničím srovnat. Z každého pohledu tak jde o uživatelsky přátelský výherní automat zdarma se snadným ovládáním a plynulým průběhem hry bez žádných zádrhelů.

Automat Freaky Cars Online Zdarma

 

Průběh hry je stejný jako u všech ostatních výherních automatů zdarma ze série podivných automatů společnosti Games OS. K dispozici máte celkem 5 válců se 30 výherními liniemi. Počet výherních linií je nastavitelný od 1 do 30. Ovládací panel se nachází na spodní části herní obrazovky a obsahuje pouze několik málo tlačítek, které potřebujete k ovládání hry a zobrazení potřebných informací o nabízených peněžních výhrách. Pro nastavení celkové sázky musíte nejdříve nastavit hodnotu sázky na linii a počet aktivních výherních linií. Maximální možná sázka má hodnotu 60 mincí. Mimo to je tento výherní automat zdarma přímo nadupaný bonusovými funkcemi. Narazíte například na wild symboly, spiny zdarma, závodní bonus a násobitele 3x. Napětí při hře se tak bude moci dát přímo krájet.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti