Menu

Football Legends

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Football Legends

Automat Football Legends Zdarma

Tento automat vzdává hold fotbalovým hvězdám uplynulých let. Stěna slávy na 1. a 5. válci spouští bonusovou hru, kde si můžete vybrat ze slavných fotbalistů, a každý Vám přinese výhru. Samozřejmostí je wild symbol, jak jinak než Pelé :-).
FootballLegends nabízí hráčům celkem 5 válců, na nichž se nachází 25 výherních linií, na kterých můžete svoji výhru sbírat zleva doprava. Online hrací automat FootballLegends tak nabídne skutečně úžasný prožitek ze hry nejen fotbalovým fanouškům, ale také všem milovníkům hazardu, nabídne totiž několik bonusových symbolů, které si nyní představíme. Prvním z nich je TOP TRUMS, ten hráčům nabídne celkem 10 volných her, v rámci kterých můžete získat skvělé výhry. Symbol WILD zase umí vzít podobu jakéhokoli symbolu proto, abyste mohli získávat další a další peníze. Poslední bonusový symbol nese název WALL OF FAME, tento symbol vám nabídne bonus v podobě vícero peněz na váš herní účet. Připravte se na úvodní výkop!

Vyzkoušejte tento hrací online automat zdarma bez registrace a omezené doby hraní!!

automat-football-legends-online-zdarma

No comments

Napsat komentář