Menu

Fish Tank

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fish Tank

Automat Fish Tank Online ZdarmaVýherní automat Fish Tank se vyjímá všem známým pravidlům. I když je jeho rozvržení docela normální, jeho animace a grafická stránka jsou naprosto neuvěřitelné. Veškeré prvky tohoto výherního automatu se k sobě skvěle hodí. Na pozadí například můžete zahlédnout bublinky, vrak lodi nebo tropické rostliny.

Automat Fish Tank Online Zdarma

Jednotlivé ikony tohoto výherního automatu vám mohou připadat malé, ale při hře vám to vůbec vadit nebude. I ovládací panel je vytvořen velmi diskrétně. Výherní automat Fish Tank je tak naprosto skvělým příkladem perfektního provedení.

Celý tento výherní automat se rozkládá na hrací ploše o velikosti 3×3, což je dobré před hraním vzít v potaz. I když celý tento výherní automat vypadá velmi jednoduše, má pro vás připraveny 3 bonusy, které můžete postupně odemykat.

Tento výherní automat se také vyznačuje vysokou volatilitou, což poněkud stěžuje časté získání vysokých výher. Ve hře budete mít k dispozici celkem 3 válce a 8 výherních linií, které jsou fixní. Maximálně si můžete vsadit až 10 mincí. Pokud vám opakované roztáčení válců nepřipadá až tak zábavné, tak můžete využít automatické hry, nastavit si požadovanou výši sázky a roztočit válce automaticky. Celý herní proces se tak výrazně urychlí.

Herní symboly

Tabulka výplat výherního automatu Fish Tank obsahuje celkem 7 animovaných symbolů, které zobrazují převážně symboly tropických ryb. Tu nejvyšší výhru vám vyplatí symbol mořského koníka, který vám vyplatí 1000x hodnotu vaší sázky. Pokud při hraní chcete aktivovat všechny bonusové funkce, tak nezapomeňte vsadit i odpovídající sázky.

No comments

Napsat komentář