Menu

Easter Feast

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Easter Feast

Automat Easter Feast Online ZdarmaVýherní automat Easter Feast je tou nejlepší velikonoční nadílkou pro všechny hráče, kteří si rádi zahrají kvalitní výherní automat zdarma a chtějí se u toho skvěle pobavit. Mimo skvělou zábavu vám ale tento úžasný výherní automat zdarma přinese i spoustu výher. Formát tohoto výherního automatu zdarma je velmi jednoduchý a obsahuje 5 válců s 20 výherními liniemi. A i přes tento jednoduchý formát vám nabídne velmi kvalitní výhry. Za tímto skvělým projektem stojí vývojářská společnost Games OS, jejíž tým propracoval do detailu úplně všechny herní prvky tohoto automatu. Díky této automatové hře zažijete tak můžete zažít nefalšovanou velikonoční oslavu.

Automat Easter Feast Online Zdarma

 

Tím nejdůležitějším symbolem je velikonoční zajíček, který funguje zároveň jako wild symbol. Funkce wild symbolu je mimo jiné nahrazení všech ostatních herních symbolů a vytvoření více výherních kombinací. Mezi další speciální symboly patří také scatter symbol. Dále se ve hře nachází ještě další symboly, které jsou tematicky laděné. Tou nejdůležitější bonusovou funkcí jsou spiny zdarma, které vám zajistí speciální výhry, ale i speciální násobitele. Abyste spiny zdarma aktivovali, musíte mít dostatek štěstí a získat na válcích alespoň tři symboly kuřátek. Získat můžete až 15 spinů zdarma, které mohou být znovu obnoveny. Mimo to na vás čeká také další pohodová bonusová funkce, která spočívá v soutěži v rozbíjení vajec. Každé rozbité vejce obsahuje výhru, ale to není zdaleka všechno. Poslední bonusovou hrou je hledání zajíčka. Když jeho skrýš objevíte, tak vyhrajete zaslouženou peněžní odměnu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti