Menu

East Wind Battle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

East Wind Battle

Automat East Wind Battle Online ZdarmaEast Wind je definitivně čínsky laděným výherním automatem zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS. Tato společnost patří k jedné z těch nejlepších vývojářských společností, čehož je tento výherní automat zdarma skvělým příkladem. Automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi a od samotného pozadí je tento výherní automat lákadlem pro všechny hráče. Jste-li fanoušky orientálních výherních automatů zdarma, tak se vám tento automat bude rozhodně zamlouvat. Mimo toho, že vám nabídne neuvěřitelné výhry, tak vás tento výherní automat zdarma přenese do samotného srdce Číny.

Automat East Wind Battle Online Zdarma

 

Nemyslete si ale, že se jedná o pokračování dřívějšího výherního automatu s názvem Double Bonus. Tento výherní automat online je mnohem lepší, obsahuje více násilí, více akce, více zvratů a definitivně i více lepších výher. Grafická stránka i animace automatu jsou té nejvyšší kvality. To stejné platí i pro zvukové efekty, které vám připomenou akcí protkaný asijský film od samotného začátku. Systém sázek je velmi jednoduchý. Celková sázka může být změněna buď změnou počtu aktivních výherních linií, nebo změnou hodnoty sázky na linii. Hráči si tak mohou vsadit od 0,5 až do 225 mincí. Jedná se o skvělý rozsah sázek, a když k tomu navíc vezmete 97% návratnost k hráčům, tak vám vznikne vysoce nadprůměrný výherní automat zdarma vhodný pro hráče všech úrovní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti