Menu

Deep Blue

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Deep Blue

Automat Deep Blue Online ZdarmaJe na čase ponořit se do hlubin oceánu pomocí tohoto velmi mokrého výherního automatu s názvem Deep Blue. Když tento výherní automat otevřete poprvé, tak se před vámi objeví tři válce s jednoduchými kreslenými symboly. Pokud se ale do vod tohoto výherního automatu opravdu ponoříte, tak zjistíte, že se nejedná o jen tak obyčejnou hru. Toto vodní téma vám přináší možnost zahrát si skvělé bonusové funkce, ve kterých bude naprosto jednoduché ulovit si nějaké velmi cenné jackpoty.

Automat Deep Blue Online Zdarma

Tento výherní automat je standardní hrou v kresleném stylu, ve které narazíte na různé vodní živočichy. Například se můžete podívat na nafukovací rybu, mušli s perlou, kraba nebo sasanku. Dalšími zajímavými symboly jsou zlaté poklady a potápěčská maska. Tento výherní automat obsahuje velmi lákavé animace a bublající zvukové efekty, které hráčům budou připomínat opravdové moře. Dokonce můžete na pozadí zaslechnout relaxující píseň velryb, která vám pomůže zůstat při hraní v klidu.

Herní funkce

Před tím, než se do hraní tohoto tříválcového výherního automatu pustíte, soustřeďte se na některé z herních funkcí. Zaměřte se na seznámení se s jednotlivými výherními liniemi, protože právě na nich musíte tvořit výherní kombinace ze stejných symbolů. Jednotlivé výherní kombinace po vyplacení výhry zmizí a umožní vám tak získat v jedné hře více posloupných výher. Při každé další posloupné výhře se navíc zvyšuje hodnota násobitele, který může mít hodnotu až 5x.

No comments

Napsat komentář