Menu

Dark Side

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dark Side

Automat Dark Side Online ZdarmaTento výherní automat patří rozhodně mezi ty nejpodivnější automaty, které jsem tento rok vyzkoušel. Nejedná se o žádný nesrozumitelný výherní automat zdarma s komplikovanými pravidly, ale o jednoduchý pětiválec se třemi řádky a 10 výherními liniemi. Grafická stránka tohoto výherního automatu zdarma ale nepatří mezi ty nejlepší a to stejné platí i o použitých animacích. I tak se ale dá říct, že je kvalita grafiky i animací dostatečně vysoká na to, abyste se při hraní na tomto výherním automatu zdarma skvěle pobavili. Navíc jsou všechny grafické prvky i animace dostatečně strašidelné a ponuré.

Automat Dark Side Online Zdarma

 

V automatu na vás čeká spojení strašidelných symbolů a symbolů s čísly nebo písmeny. A i když vás některé symboly možná vystraší, tak právě za ně získáte mnohem vyšší výhry než za obyčejné číselné symboly nebo symboly s písmeny. Ten nejvyšší jackpot nabízený obyčejnými symboly je pouhých 625 mincí. Na druhou stranu tím nejvyšším jackpotem tematických symbolů je 3750 mincí. To ale vůbec ještě nejde o tu nejvyšší možnou výhru.

Tento výherní automat zdarma totiž nabízí i dva speciální symboly. Prvním z nich je scatter symbol, který vám vyplatí až neuvěřitelných 25 000 mincí při každém zatočení a navíc aktivuje i 15 spinů zdarma. Wild symbol vám vyplatí ještě více, a to rovných 45 000 mincí, které také můžete vyhrát při každém zatočení válci. Tento symbol vám navíc pomůže změnit nevýherní kombinace na výherní tím, že nahradí chybějící symboly. Nahradit nemůžete pouze scatter symbol. Celý průběh hry je v tomto výherním automatu zdarma mnohem jednodušší než v jakémkoli jiném automatu na trhu. Skvěle se tak hodí i pro naprosté začátečníky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti