Menu

Blazing Tiers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Blazing Tiers

Automat Blazing Tiers Online ZdarmaVýherní automat Blazing Tiers je automatovou hrou, která vás bude lákat k sednutí za volant, abyste mohli zažít tu pravou svobodu, kterou vám nabízí i tento jednoduchý, ale velmi návykový výherní automat. Zahrajte si ho a vyzkoušejte si, jaké je to být řidičem kamionů.

Automat Blazing Tiers Online Zdarma

 

Tento výherní automat je klasickou automatovou hrou, jejíž válce pro vás vytváří realistickou atmosféru. Herní obrazovka má metalický třpyt, je tmavá a na spodním okraji jsou umístěny tradičně vypadající ovládací tlačítka. Automat neobsahuje naprosto žádné pozadí a díky tomu vypadá také tak jednoduše. Při podrobném pohledu na jednotlivé symboly ale zjistíte, že vývojáři se zaměřili právě na ně.

Výherní automat Blazing Tires není sice tak úchvatný, co se týče jeho vizuálního vzhledu, ale jeho animace jsou perfektní.

Automat vám nabídne celkem 5 fixních výherních linií, které se táhnou napříč pěti válci. Výherní linie vám ukazují místa, na kterých musíte tvořit vaše výherní kombinace, abyste za ně získali své výhry. I když je počet výherních linií určen fixně, neznamená to, že byste si nemohli upravit své sázky. Stačí se podívat na ovládací tlačítka na spodní straně herní obrazovky.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou originální. Mezi ty nejběžnější symboly patří hořící pneumatika s plechovkami piva, které vám přinesou od 2 do 20 kreditů. Kombinace z červených nebo modrých kamionů vám vyplatí do 30 kreditů a symboly kovbojské dívky vám vyplatí až 40 kreditů. Tím nejhodnotnějším symbolem je ale červenočerný kamion spolu s několika řidičkami, za které získáte až 80 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti