Menu

Black Magic Max Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Black Magic Max Power

Automat Zdarma Black Magic Max Power

 

Vítejte u automatu Black Magic, jednoho z několika automatů série Max Power, se kterou se máme šanci setkat ve skoro každé dnešní herně.

Jak hrát Black Magic Max Power

automat-black-magic-max-power-online-zdarma

 

Je to jednoduché, zvolte sázku a stiskněte tlačítko START. Výhru přinesou výherní kombinace na třech válcích v pěti výherních liniích. Linie jsou jako u klasických výherních automatů tři vodorovně a dvě úhlopříčně, tři stejné symboly seřazené na válcích ve výherní linii okamžitě vyhrávají cifru, která je uvedena ve výherní tabulce vpravo od válců.

Speciální symbol automatu zdarma Black Magic Max Power

Nejen na pěti výherních liniích lze vyhrát. Objeví-li se kdekoli na válcích zelený symbol kouzelných hůlek, aktivuje se tzv. Criss-Cross System, díky kterému nemusí být výherní symboly srovnány přímo na konkrétní linii, ale stačí, aby byly kdekoli na třech válcích.

One comment

1 Pings/Trackbacks for "Black Magic Max Power"
  1. […] se dočtete zde se do té doby oblíbené válcové automaty, jako např. Turbo Gold, Daytona, Black Magic a další posunuly v oblíbenosti hráčů až na další pozici. Firma Synot, která je […]

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti