Menu

Big City Night

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Big City Night

Automat Big City Night Online ZdarmaBig City Night je zábavný a veselý výherní automat zdarma, který vám nabídne spoustu pohodových prvků. Tento výherní automat zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal. Jeho herní prostředí je poměrně jednoduché. Na pozadí je vyobrazeno noční město a k dispozici budete mít celkem 5 válců se třemi řádky a 20 nastavitelnými výherními liniemi. Pod válci tohoto výherního automatu se pak nachází i jeho ovládací panel.

Automat Big City Night Online Zdarma

 

Grafická stránka automatu i použité animace jsou prosté, ale při tom velmi atraktivní a jedinečné. Naprosto všechny grafické prvky tohoto automatu obsahují nějaký odkaz na noční život velkoměsta. I válce automatu jsou naplněny jedinečnými a tematickými symboly. Než se dáte do hraní, tak vám radíme podívat se na jednotlivé symboly velmi pozorně v tabulce výher, kterou můžete pohodlně otevřít z ovládacího panelu. Mimo informací o jednotlivých symbolech vám tabulka výher přiblíží i systém výplat tohoto výherního automatu zdarma. V nabídce je například hned několik super výher v hodnotě 12 500 mincí + jackpot.

V tomto skvělém výherním automatu setkáte i se spoustou bonusových funkcí, které vaše výhry ještě vylepší. Wild symbol může změnit nevýherní kombinace na výherní pouhým nahrazením chybějících symbolů. Scatter symbol aktivuje naprosto pohodovou a velmi lukrativní bonusovou hru. Scatter symbol ale navíc zastupuje i záhadný výherní symbol, který vám vyplatí okamžitou výhru v hodnotě až 5000 mincí. Tuto výhru navíc můžete vyhrát při každém zatočení. Pokud všechny tyto bonusové funkce minete, tak nezoufejte. Po každém získání výhry si totiž můžete zahrát ještě hazardní mini hru, ve které vaše výhry vynásobíte i několikrát za sebou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti