Menu

Atlantic Treasures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Atlantic Treasures

Automat Atlantic Treasures Online ZdarmaVýherní automat Atlantic Treasures byl inspirovaný pradávným bájným městem zvaným Atlantida. Dnes nikdo neví, kde se toto utopické město nachází, ale existuje o něm spousta spekulací. Je tak jen na vás, abyste si dávali pozor, co se na válcích tohoto automatu odehrává, abyste poté Atlantidu mohli objevit sami.

Automat Atlantic Treasures Online Zdarma

 

Toto starodávné město se nachází na dně oceánu a je pohřbené hluboko pod všemi žijícími mořskými živočichy. Pozadí tohoto automatu tak zobrazuje podvodní palác, který je umístěn na obrovském korálovém útesu. Celý zbytek herní obrazovky je zalit uklidňující modrou mořskou vodou, ve které narazíte i na spoustu pestrobarevných korálových živočichů.

Celý tento výherní automat je velmi poklidný a neobsahuje ani žádnou podbarvující hudbu. Jediným doplňkem budou zvuky, které aktivujete při tvorbě výherních kombinací nebo bonusů. Celkový výsledek je slušný, ale nevyvolá ve vás dojem výjimečnosti.

Výherní automat Atlantic Treasures obsahuje klasických 5 válců, na kterých je rozprostřeno celkem 50 fixních výherních linií. Protože jsou výherní linie fixní, nemůžete jejich počet změnit a budete tak muset vždy hrát se všemi výherními liniemi najednou. Vsadit si na 50 výherních linií může vypadat poněkud draze, ale pamatujte si, že vyšší počet výherních linií povede k vyššímu počtu výher a také vyšší sázky vám přinesou vyšší výhry. Hodnotu vsazených mincí si ale můžete upravit podle sebe.

Herní symboly

Tento výherní automat má v nabídce devět základních symbolů. Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří kluk, královna, král a eso. Těmi hodnotnějšími symboly jsou rozesmátá želva, mušle, krab a hvězdice.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti