Menu

Archipelago

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Archipelago

Automat Archipelago Online ZdarmaArchipelago je kompletně odlišným výherním automatem od všech ostatních výherních automatů zdarma, které jsem v minulosti hrál. Při tom ale nejde rozhodně o nic negativního. Právě naopak. Tento výherní automat je naprosto skvělým kouskem, který vám nabídne spoustu vzrušující zábavy. Je asi jasné, že se jedná o výherní automat zdarma plný kouzel, ale s poněkud nečekanými kouzelnickými kořeny. Ty nejběžnější kouzelnické symboly, které znáte z jiných výherních automatů, zde nenajdete. Je tak jasné, že vás čekají naprosto svěží herní zážitky. Za tímto skvělým výherním automatem zdarma stojí známá vývojářská společnost Games OS, a jak jsme již zvyklí, automat je po všech stránkách velmi kvalitní. Grafická stránka je velmi dobrá a to stejné platí i o animacích. Celá hra je pak představena jako zmrazený svět.

Automat Archipelago Online Zdarma

 

Pokud se bojíte, že zmražené jsou i ceny, tak vás ujišťujeme, že tomu tak opravdu není. Odměny jsou velmi časté a definitivně jsou na straně hráčů. Výherní automat Archipelago je pětiválcem s 25 výherními symboly. Průběh hry je jednoduše senzační. Ovládání je uživatelsky přátelské a ovládací panel naleznete ve spodní části herní obrazovky. Díky ovládacím prvkům můžete jednoduše měnit počet aktivních výherních linií i sázek. Pokročilé funkce, jako je maximální sázky, automatická hra a tabulka výplat, nesmí chybět. Podle tabulky výplat je maximální sázky tohoto automatu 60 mincí a maximální jackpot, který můžete získat, má hodnotu 2500 mincí. Mimo to je ale tento výherní automat naplněn spoustou bonusů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti