Menu

Angels Touch

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Angels Touch

Vítejte v nebesích 🙂
Online výherní automat Angelstouch je pětiválec s povedenou grafikou a velkými možnostmi výhry. Kromě zmíněných 5 válců nabídne hráčům celkem 38 výherních linií, díky kterým se můžete dostat k andělským výhrám. Pokud vám nestačí pouze andělsky zpracované symboly, a raději byste chtěli získat nějaký ten bonus, nyní máte možnost. Hra Angelstouch nabídne celkem dva speciální bonusy. Prvním z nich je WILD, který se dokáže proměnit v cokoli přesně tak, jak budete potřebovat. Můžete tak získat velice zajímavé sumy peněz. Kromě něj zde vystupuje i symbol SCATTER, který zase nabídne volné spiny zcela zdarma. Neváhejte a vydejte se vstříc andělům!

Tento automat zdarma Vám osvětlí, co znamenají andělé. Poděkujme pánubohu za tento skvělý automat, který nám přináší u nás nepříliš známý poskytovatel Amaya. Automaty Zdarma od této společnosti jsou příjemným zpestřením ve dnes již okoukané nabídce automatů online.

Tímto automatem Vás bude provázet zvuk harfy, který Vám dozajista přinese spoustu nádherných výher, ať jde o andělé, nebo o okřídlené wild symboly, které vždy podpoří!!

automat-angels-touch-online-zdarma

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti