Menu

Atlantis Dive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Atlantis Dive

Atlantis Dive Automat Online ZdarmaAtlantida je jednou z těch největších záhad, které existují. Mělo by se jednat o to nejnádhernější město, které kdy bylo postaveno a podle starých legend se nachází daleko pod hladinou oceánu. Díky kreativitě vývojářské společnosti Games OS si nyní můžete vychutnat výherní automat zdarma, který vás do tohoto nádherného města zavede. A nejde jen o pouhou návštěvu. Vy si z ní totiž budete moci donést i spoustu pokladů. Tento výherní automat zdarma patří mezi jeden z těch nejlepších automatů, které jsou naplněny akcí a dobrodružstvím. Atlantis se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Na výherní automat zdarma se jedná o velmi jednoduchý formát, ale díky úžasné grafice a animacím dostal tento jednoduchý formát nádech klasického výherního automatu té nejlepší třídy, který jednoduše nadchne každého herního nadšence.

Atlantis Dive Automat Online Zdarma

 

Panel nástrojů je také velmi povedený a obsahuje naprosto všechny potřebné ovládací prvky, které k plynulému hraní potřebujete. Stejně jako u všech ostatních výherních automatů jsou i zde tím nejdůležitějším sázky. Nastavení sázek je velmi jednoduché a přímočaré. Hodnotu celkové sázky můžete změnit pomocí změny sázky na výherní linii nebo pomocí změny počtu aktivních výherních linií. Maximální jackpot, který vás v tomto výherním automatu čeká, má hodnotu 2500 mincí. Vyjádřeno v dolarech to může být až 12 500 dolarů. Výherní automat Atlantis Dive má v nabídce i spoustu bonusů. Narazit tak můžete na spiny zdarma, wild symboly a scatter symboly, které výrazně zvýší vaše výhry. Spiny zdarma tohoto výherního automatu zdarma jsou při tom mnohem štědřejší než hlavní hra.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti