Menu

33 Lives

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

33 Lives

Výherní Automat 33 Lives Online Zdarma33 Lives je ve srovnání s ostatními automaty na trhu trošku odlišný výherní automat zdarma. Ve skutečnosti je založen na reálné události, která se stala v jednom dole v Chile. Jednalo se o záchrannou operaci, která se pořádala pro záchranu 33 horníků, kteří byli v dole uvězněni po 69 dní. Tato událost je známá jako největší záchranná akce v dějinách lidstva. Tento výherní automat zdarma vám nabízí skvělou příležitost stát se opravdovými hrdiny a při tom vyhrát úžasné ceny.

Výherní Automat 33 Lives Online Zdarma

 

Téma je tvůrcem tohoto automatu skvěle zpracováno do nejmenšího detailu. Samotné pozadí, které vyobrazuje tuto rozsáhlou záchrannou akci, poskytuje první klíč k rozluštění jeho tématu. Další klíče vás čekají v průběhu hry. Symboly vám tuto opravdovou událost budou také připomínat. Zobrazují horníky volající o pomoc, doktory, novinové reportéry a záchranáře. Ti všichni vám nabídnou vzrušující zážitky z místa akce i skvělé výhry. Grafická stránka je naprosto výjimečná a platí to i o všech ostatních médiích. Na začátku hry dostanou hráči možnost nastavit si počet výherních linií a částku vsazenou na každou linii. Výherní automat 33 lives má 5 válců a 33 výherních linií. Ty nejlepší ceny odemknou jen ti nejodvážnější hráči, kteří si troufnou hrát se všemi 33 výherními liniemi při každém zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti